Výstava našich výtvarníkov v Show Room-e Mercedes-Benz Trenčín

European Art House

4/28/2019 4:57:48 PM

,,Nezabúdajme, že veľkí vodcovia sa stali slávnymi, pretože si rozvinuli schopnosť kreatívnej predstavivosti.“ príďte sa presvedčiť osobne, že umenie a autá idú k sebe.

Tešíme sa z nového partnerstva, ktoré vzniklo spojením krásneho, dobrodružného, súčasného, rýchleho a elegantného, v spolupráci Mercedes-Benz Trenčín a Galériou EUROPEAN ART house Nemšová.

Cesta ľudí k umeniu vôbec nemusí byť zložitá.

  

V priestoroch Mercedes-Benz v Trenčíne, sme pre Vás nainštalovali menšiu expozíciu umeleckých diel slovenských i zahraničných výtvarníkov, ktoré môžete vzhliadnuť, obdivovať a zakúpiť, do konca mája 2019.

Vystavené práce sú dostupné aj v našom ArtShop-e TU:

 

Galéria EUROPEAN ART house

Diela a portfólia vystavujúcich výtvarníkov nájdete aj v našej umeleckej galérii EUROPEAN ART house v Nemšovej kde Vás srdečne pozývame. Nájdete u nás viac ako 500 originálnych umeleckých diel. Našim cieľom je pomáhať umelcom prezentovať a predávať ich diela. Na to využívame všetky moderné spôsoby. Ich diela si preto môžete prezerať a zakúpiť u nás v galérii v Nemšovej ako aj v našom internetovom obchode "ArtShop" (https://www.europeanart.eu/artshop). Ľudia sú u nás často prekvapení, že krásne a originálne umelecké dielo, ktoré má svoj príbeh, môžu u nás kúpiť už od 3 EUR. Veď presvedčte sa samy aj Vy :)