Eva Černokova


Portfolio
Atelier Evalon
Slovakia
Slovak

Som arteterapeut, antistres koučlektor. Mojou vášňou je práca s textilným stužovačom a výrobou 3D obrazov. Recyklujem, dávam veciam nový život, kombinujem rôzne materiály. Netradičné obrazy, sochy a dekorácie nielen sama vyrábam, ale pomáham všetkým, ktorí sa pripravujú, alebo už sa dali na kreatívnu cestu. Vediem kurzy tvorby mandaly, dreambordu /mapy prianí/, práce s keramickou hlinou, výroby obrazov, sôch, dekorácií z paverpolu. Poskytujem praktické aj teoretické rady k jednotlivým technikám, vediem životný koučing.

Vediem krátke programy zamerané na odbúranie stresu, sebapoznávaní a hľadaní vlastného ja, prevenciu syndrómu vyhorenia, komunikáciu a zvládnutie konfliktov, work life balans. Ponúkam možnosť spolupráce pre firmy, ktoré chcú svojim zamestnancom pomôcť zbavovať sa stresu a napätia a prispievať ku zvyšovaniu ich výkonnosti a loajality voči firme.

Vediem antistresové umelecké centrum,  pracujem s ľudmi, ktorí chcú nadobudnúť rovnováhu medzi prácou a životom. Pracovala som vo vojenskom kúpeľnom ústave Horezza v Piešťanoch, vyhrala som niekoľko projektov , pracujem pre firmy na akciách pre deti, pracujem so seniormi.

Arterapeutické sedenia vediem  koučovacím spôsobom. To znamená, že okrem získania uvedomenia a očistenia duše sa klient na stretnutí aj rozhodne čo praktické vo svojom živote môže okamžite urobiť, aby sa mu polepšilo.

Prešla som dlhú cestu hľadania, skúšania, ale aj omylov a nevydarených výrobkov. Každá cesta nás posúva ďalej. Venovala som sa rôznym materiálom a vyskúšala som takmer všetky kreatívne techniky s rôznym úspechom.

Works of art

Virtual galleries